Týden čtyřiadvacátý

3. října 2017 v 5:09 | Jarka |  Deník vystrašené těhulky
Dostala jsem něco jako řízené volno. Prostě konečně týden v klidu, bez ranního vstávání na budík (teda skoro) a bez toho, abych něco musela. Vše jsem zahájila jízdou do Ústí, kde jsem během 15 minut dostala zápočet, udělala zkoušku a domluvila si věci k bakalářské práci. Opět nevím jakým zázrakem, ale prostě se to stalo a já jsem za to moc vděčná. Pak jsme s mužem, který mě doprovázel, zavítali do obchodního centra Fórum. A tam se to stalo. Nezřízené nakupování dětských věcí! Odnesli jsme si asi 4x body, nějaké tepláčky, mikinku, čepičky… A to jsme se krotili. Zároveň jsme se postavili výzvě a koupili si naše první společné puzzle. 1000 kousků modré a bíle a šedivé, které mají dohromady dát vlčí rodinku v noci. Jen rámeček jsme stavěli 2 dny J. Celou sobotu a půl neděle jsme střádali síly, abychom v neděli odpoledne mohli vyrazit směr Strahov a jít na koncert skupiny Kryštof k jejím 25. narozeninám. Akce to byla veliká, my jsme přijeli až na poslední předkapelu, což byl Jelen. Bála jsem se, jak bych celou akci od tří odpoledne zvládla. I tak jsem byla stále ve střehu. I když jsme stáli relativně daleko od podia a ne v tom shluku lidí, stejně jsem si pořád chránila bříško a snažila se předvídat pohyby mého okolí, aby mě náhodou někdo omylem nepraštil. Můj milovaný muž byl na tom dost podobně. Podezírám ho, že si to moc neužil. Já s malou Bublinkou jsme si to i přes tohle všechno užily hodně. Malá se obzvlášť po jedné písničce (Cosmoshop) rozvášnila a ačkoliv už se hrálo něco pomalého, stále si tančila v bříšku a to celkem divoce (to má po tatínkovi). Závěrečný ohňostroj byl prostě parádní.

V pondělí jsme se vydali do Děčína. Vracela jsem předešlé auto a můj muž měl kurz matfyz před nástupem do prvního semestru. Spali jsme u našich a moje volno mohlo začít. Sice jsme měly s mamkou plány, co budeme dělat, ale vše se změnilo, jelikož taťka nejel pracovně tam, kam původně měl a zůstal doma. Musím říct, že naši to vzali jako dohled a jelikož jsem se neuváženě zmínila o tom, že mi nebylo dobře, byla jsem neustále pod něčí kontrolou J. Překvapivě mi to ale dělalo dobře. V úterý jsme si udělali dokonce mejdan s nealkem no a poslední den toho týdne jsem završila návštěvou kamarádky a její desetiměsíční dcerky. Prostě pohoda a odpočinek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | Web | 6. října 2017 v 20:33 | Reagovat

A proč pořád nechcete nakupovat? Hurá do toho! (A já dneska na vás tak myslela, že jsem malé taky něco koupila :) ). Ale Katrince taky, neboj :) a závidím vám! Koncert i skládání puzzle (to by bylo u nás zkonzumováno na večeři).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama