Týden dvacátý

16. září 2017 v 8:23 | Jarka |  Deník vystrašené těhulky
Ani tento týden nebyl ničím extra výjimečným. U závodního lékaře jsem nahlásila konečně svoje těhotenství a v sobotu mě čekala poslední služba a pak až zase za tři roky (anebo déle, kdo ví J). Je zvláštní, jak se moje vnímání věcí mění. Jak si nejsem schopna vzpomenout na různé věci, okamžiky či vůně, ale na druhou stranu se od jisté doby chováte tak, abyste si neohrozili toho drobečka, co ve vás je. Stále si nemohu na tyto pocity zvyknout. Stále hledám a rozumná vysvětlení některých mých počinů, ale logika je asi jinde, než jsem teď já. Anebo spíš je logické vysvětlení blízko mě, ale já ho nejsem schopna vidět…uchopit…a porozumět. Tudíž některé mé reakce jsou malinko jiné, než je mé okolí zvyklé a tím na mě koukají lehce či více rozpačitě J. Jako skvělý příklad je rybolovná výprava mého muže. Samozřejmě, ž mi nevadí, když tam jede, ať si jede na jak dlouho chce. Jenže chudák mi pod vlivem chmelového moku podal tuto informaci dost nevhodným způsobem. Za prvé se mě zeptal před celou svoji rodinou, zda ho jako pustím (nejsem jeho matka, abych mu něco zakazovala), za druhé tím totálně v jedné větě zrušil plány, které jsme si domlouvali asi 3 hodiny před osudnou otázkou (jejda, já zapomněl…vždyť je to tak dlouho, co jsme o tom mluvili….) a konečně za třetí - nemůže mi psát, jak moc se mu stýská a jak mu chybím, když se ani neobtěžuje zajet za mnou do práce či počkat na mě doma, abychom se viděli (byť 10 minut), jelikož by mu někdo zabral nejlepší místo na ryby a dělá přece tu velikou oběť, když se kvůli mně vrací už v sobotu odpoledne a ne až v neděli jako zbytek výpravy. No, co k tomu říct, výbuch, který to ve mně vyvolalo, nebyl úplně nejhezčí, ale za to byl velký, to teda jo. Mno a jak to tak bývá , akce vyvolá reakci a tak na druhé straně nebyla o moc menší než ta moje. Ale na druhou stranu, zase se nenudíme, že?


V tomto týdnu nás čekal druhotrimestrový ultrazvuk. Vše vypadá v pořádku a paní doktorka nám řekla sladké tajemství pohlaví našeho miminka. Bude to TA Bublinka. Mého muže tato skutečnost rozněžnila natolik, že ačkoli vydal sám zákaz nakupovat věci pro miminko, šel a koupil nádhezné dupačky s košilkou a 2 čepičky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | Web | 19. září 2017 v 11:05 | Reagovat

Už se na Bublinku moc těšíme! :) Je super, že si taky odpočineš a najdeš si čas na sebe, protože dalších 18 let to nepůjde!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama