Týden pátý

7. srpna 2017 v 18:22 | Jarka |  Deník vystrašené těhulky
V pátek přijel nastávající otec do Prahy a vyzvedl mě v práci s kytičkou. Byla moc hezká. Asi 20x se mě zeptal, jestli to vím jistě a já dvacetkrát řekla, že jistě nevím nic, protože to byl jen test, který jsem mu pro jistotu nechala doma připravený ke zkouknutí v koupelně. Pro jistotu cestou koupil další, tentokrát digitální. Dobře dobře, nebudeme ho dělat hned, počkáme do sobotního rána. Nějaká zkouška, co mě čekala sobotu dopoledne, mi byla dost dobře ukradená. Kolem půl 6 jsem netrpělivě přešlapovala před koupelnou a čekala na dostatečně plný močový měchýř. Dobře, ehm vše bylo připravena a já nervózně provedla pokus číslo 2. Do minuty se na displeji objevilo malé ale dost výrazné plus a přesýpací hodiny. Za dveřmi jsem měla podporu v podobě partnera a všech tří koček. Po nekonečné době (myslím, že to mohla být i celá další minuta) se objevily číslice 2-3. A znova ta neskonalá radost, opět pevné objímaní a nekonečné štěstí, které nezkazilo ani nesmělé zeptání lehce zeleného miláčka "…ale to neznamená 2-3 děti, že ne?"
Zázrakem dopadla i ta zkouška a já měla před světem jedno malé a krásné tajemství, které jsem sice neskutečně chtěla vykřičet do světa, ale zároveň jsem se bála, abych to nezakřikla….

Konečně se přiblížil den, kdy jsem byla objednaná ke svému lékaři. Celá natěšená jsem čekala před ordinací, a když jsem vešla dovnitř, měla jsem vyloženě úsměv od ucha k uchu. Pan doktor koukal do výsledků všech mých vyšetření a opatrně mi oznámil, že by mě poslal s partnerem na IVF. Načež jsem mu velmi neopatrně řekla, že si myslím, že už to nebude nutné, jelikož mi všechny tři testy řekly, že jsem asi těhotná (ano, den před kontrolou jsem si dělala ještě jeden test, co kdyby náhodou…). Pan doktor mě tedy prohlédl ultrazvukem a potvrdil tu nejhezčí zprávu na světě. V děložní dutině je patrné embryo, ale nemlže mi nic víc říct, protože v tuto chvíli je to jen taková malá bublinka. Dostala jsem poučení a termín další kontroly a šla neskutečně šťastná domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama